Головна » Файли » Технології Web 2.0

Портфоліо Мейсар С.Ф.
29.03.2015, 19:19
З досвіду роботи вчителя Макарівської 
ЗОШ І-ІІІ ступенів 
Мейсара Сергія Федоровича
"Активне навчання інформатики з використанням технологій Веб 2.0"
Педагогічне кредо: “Якщо ми будемо навчати сьогодні так, як ми навчали учора, то ми ризикуємо відібрати у наших дітей завтра”
В умовах масової комп’ютеризації та інформатизації всіх сфер життя та інтеграції України в світовий інформаційно-освітній простір важливого значення набуває ефективне використання інформаційно-комунікаційних технологій у сфері освіти. 
Суттєва роль при цьому належить веб-технологіям, які швидко проникають в усі сфери суспільства, в тому числі і в шкільну освіту, мета якої забезпечити перехід від індустріального суспільства до інформаційно-технологічного через новаторство у навчанні, вихованні та науково-методичній роботі. В цій системі кожен учень повинен мати вільний доступ до інформації та знань, а також обирати власну траєкторію навчання, реалізовувати власний потенціал. Поява технологій Веб 2.0. надає можливість користувачам власноруч редагувати й змінювати вміст сайтів, публікувати в мережі власні роздуми, розміщувати особисті фотографії, відеофайли, зберігати матеріали, одночасно і спільно працювати з ними.

Нині вже накопичено певний досвід застосування інформаційних і мережних технологій у навчальному процесі, передові вчителі активно користуються сервісами Інтернету у професійній діяльності, застосовують також окремі їх можливості, зокрема сервісів, створених за технологією Веб 2.0. Особливо велику увагу питанню  використання Веб 2.0 та впровадження їх  в освітню галузь приділяють в своїх публікаціях сучасні відомі вчені та педагоги  Е.Д. Патаракіна, Е.Ю. Кулик, В.Д. Руденко,  Н.В. Морзе,  Н.В. Дягло, Г.В. Стеценко та ін..
Завантажити:

  1. Портфоліо
  2. Опис досвіду роботи
Категорія: Технології Web 2.0 | Додав: МС
Переглядів: 231 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar