Головна » Файли » Програми/Soft

Програмний супровід викладання інформатики у 2-3 класах
19.03.2015, 10:54
Пропонуємо набір вільного програмного забезпечення, який зробить вивчення інформатики у 2-3 класах максимально цікавим та доступним.

Tux Paint — вільна програма для малювання, орієнтована на маленьких дітей. Інтерфейс продукту зроблений яскравим та максимально зрозумілим,  а дії мають цікавий звуковий супровід. Всі елементи представлені у вигляді іконок, щоб програмою могла користуватися навіть дитина, яка не вміє читати.

Scratch (Скретч) - інтерпретована динамічна візуальна мова програмування основана і реалізована на Squeak. Мова має за мету навчити дітей поняттю програмування і дає змогу створювати ігри, анімації чи музику. Scratch - середовище програмування, яке дозволяє дітям створювати власні анімовані та інтерактивні історії, ігри і інші витвори. 
 
Rapid Typing Tutor - оригінальний і цікавий клавіатурний тренажер, завдяки якому можна з легкістю освоїти сліпий десятипальцевий метод набору тексту. Яскраве оформлення робить процес навчання простим і захоплюючим. Під час роботи учні зможуть спостерігати за дивовижним підводним світом, який стає все різноманітніше з кожним пройденим уроком, а його мешканці будуть постійно коментувати їх успіхи.

GCompris є багатоплатформним всеохоплюючим освітнім пакетом для дітей віком від двох до десяти років і є частиною проекту GNU. Містить понад 140 розважальних дії, які допомагають дітям у віці до освоїти навички, такі, як розпізнавання букв і цифр, використання миші і клавіатури, основні алгебраїчні вправи, читання аналогових годин, векторна графіка, навчання мови через гру, і багато іншого.

 
Категорія: Програми/Soft | Додав: Lyuba
Переглядів: 252 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar