Головна » Файли » Hi tech новини

Як зробити скріншот екрану на комп'ютері
09.02.2015, 13:35

Отже, для початку я вам покажу, як зробити скріншот екрану в Windows 7, XP і Vista за допомогою клавіатури.
       Не так давно, на моє здивування, я дізнався, що навіть запеклі користувачі ПК часом не знають про цей спосіб.  Адже він дуже простий, для того щоб робити знімок екрана, досить натиснути на клавішу
PrtScr, яка знаходитися правіше кнопки F12. Ще буває ця клавіша підписана так: Psc або PrtSc, але вимовлятися вона так — Print Screen.
        Після того як ви натиснете на цю клавішу, Windows зробить знімок екрана в буфер обміну . Але як зробити знімок екрана комп'ютера так, щоб він зберігся як зображення? Для цього, після натискання по клавіші Print Screen, потрібно перейти в графічний редактор Paint (Пуск-> Всі програми -> Стандартні -> Paint, або просто натисніть Пуск і в пошуку введіть Paint), після чого натисніть на слово Правка -> Вставити або просто натисніть Ctrl + V на клавіатурі (це одна з гарячих клавіш, якщо хочете дізнатися про інші почитайте статтю — Гарячі клавіші Windows ).
Після того як зображення вставитися, можете його зберегти, Файл -> Зберегти, вибираєте місце, формат зображення і назва. Тепер можете перейти у місце, куди ви зберегли картинку і перевірити її.
       У Windows є ще один вид знімка екрана, це знімок активного вікна. У яких випадках потрібна ця функція? Вона потрібна тоді, коли необхідно зробити знімок не всього екрану, а лише якогось невеликого вікна програми.
Звичайно ж, можна було спочатку зняти весь екран, а потім урізати все зайве в тому ж Paint. Однак якщо можна зробити простіше, чому б цим і не скористатися? Для того щоб зняти окреме вікно, спочатку потрібно зробити його «активним». Що позначає це страшне слово? Активне вікно — це те вікно, в якому ви працюєте на даний момент, якщо раптом ви не впевнені, то натисніть в цьому вікні, лівою кнопкою миші, на будь-яке місце, наприклад, на область, яка знаходитися трохи лівіше кнопок згорнути, розгорнути і закрити. Після чого затисніть кнопку Alt і, не відпускаючи її, натисніть на клавішу
Print Screen.
        Ну а після йдете в Paint, і проробляєте тугіше процедуру, яку я описав вище.

 

Категорія: Hi tech новини | Додав: Administrator
Переглядів: 433 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar