Головна » 2015 » Квітень » 16 » Комп'ютерна залежність
21:19
Комп'ютерна залежність
У розвинених країнах майже три чверті дорослих (74 %), присвячують не менше шести годин на добу перегляду телепередач, ігор, інтернет-серфінгу або робочому процесу за екраном комп'ютера. У загальному людина проводить перед екраном 91 день у році. Такі цифри вселяють вченим побоювання, адже виходить, що розвиток технологій з кожним роком все більше віддаляє людину від реального світу, змушуючи жити у світі віртуальному.
Більше 23 років перед екраном - саме стільки, за підрахунками фахівців, проведе за своє життя біля монітора середньостатистичний житель. Якби людський вік не був таким коротким, то, може, звучало б це не так страхітливо.
Телевізори, планшети, телефони та комп'ютери - ось, що займає більшу частину часу сучасної людини. Прогрес рухається, і темпи його досить високі, тому більшість з нас сприймає життя перед екранами як невід'ємну частину буття. Однак фахівці кажуть, що така тенденція негативно позначається на здоров'ї людини.
У ході досліджень також з'ясувалося, що чоловіки частіше і більше часу присвячують «побаченням» з гаджетами або телевізором. Є навіть такі, хто не покидає своїх електронних товаришів по 12 годин на добу.
Екранна наркоманія все більше затягує, особливо молоде покоління, яке з'явилося на світ вже всередині цієї інформаційної «пастки».
30% молоді можуть безвилазно сидіти на просторах інтернет-простору і їм навіть страшно уявити, що життя без девайсів все ж існує.
Звичайно, фахівці радять не проводити все життя перед екраном, а звернути увагу і на інші види розваг, активні і не менш цікаві.
Переглядів: 165 | Додав: Administrator | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar