MENU
  Навчальний заклад Прізвище, ім'я, по батькові Кваліфікаційна категорія Стаж роботи
  Баркасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіш Маріанна Тіборівна спеціаліст ІІ категорії 10 років
  Бобовищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ленюський Василь Васильович спеціаліст 3 роки
  Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Стеблак Тетяна Михайлівна спеціаліст І категорії 14 років
  Рубіш Віра Миколаївна спеціаліст І категорії 13 років
  Верхньовизницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Клим Наталія Юріївна спеціаліст 3 роки
  Тягур Ольга Михайлівна спеціаліст ІІ категорії 5 років
  Чобаль Ольга Іванівна спеціаліст ІІ категорії 4 роки
  Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Богів Маріанна Михайлівна спеціаліст ІІ категорії 13 років
  Горондівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мучичка Олена Георгіївна спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист 26 років
  Туряниця Володимир Володимирович спеціаліст 2 роки
  Дерценська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коштура Василь Михайлович спеціаліст І категорії 18 років
  Паллагі Адрієнн Юліївна спеціаліст 4 роки
  Залужанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галько Наталія Михайлівна спеціаліст І категорії 21 рік
  Зняцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Глодан Наталія Юріївна спеціаліст І категорії 12 років
  Кальницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Калинич Катерина Василівна спеціаліст 3 роки
  Клячанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шрамко Василь Сергійович спеціаліст 1 рік
  Кольчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пушкарович Світлана Василівна спеціаліст вищої категорії 21 рік
  Лохівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вовків Сергій Сергійович спеціаліст 2 роки
  Макарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мейсар Сергій Федорович спеціаліст І категорії 9 років
  Новодавидківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрик Ганна Анатоліївна спеціаліст ІІ категорії 8 років
  Варга Тетяна Олександрівна спеціаліст 4 роки
  Пузняковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Мешко Олександр Андрійович спеціаліст ІІ категорії 8 років
  Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Молнар Вікторія Володимирівна спеціаліст ІІ категорії 8 років
  Чорней Марина Василівна спеціаліст 1 рік
  Станівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Данашевський Михайло Іванович спеціаліст вищої категорії, старший вчитель 33 роки
  Страбичівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мотринець Марія Іванівна спеціаліст вищої категорії 24 роки
  Кузьма Неля Михайлівна спеціаліст ІІ категорії 7 років
  Лукеча Наталія Іванівна спеціаліст ІІ категорії 7 років
  Чинадіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Турянчик Марія Михайлівна спеціаліст І категорії 13 років
  Бабичівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мовчан Василь Васильович спеціаліст 1 рік
  Барбівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мейсар Наталія Михайлівна спеціаліст 2 роки
  Бистрицька ЗОШ І-ІІ ступенів Фекете Ольга Ярославівна спеціаліст І категорії 10 років
  Брестівська ЗОШ І-ІІ ступенів Котубей Ольга Дмитрівна спеціаліст вищої категорії 35 років
  Великолучківська ЗОШ І-ІІ ступенів Кейс Світлана Юріївна спеціаліст вищої категорії, старший вчитель 22 роки
  Драгинський НВК І-ІІ ступенів Свалявчик Крістіна Василівна спеціаліст ІІ категорії 13 років
  Жнятинська №1 ЗОШ І-ІІ ступенів Шелестай Ганна Василівна спеціаліст 2 роки
  Жнятинська №2 ЗОШ І-ІІ ступенів Деак Сільвія Федорівна спеціаліст 8 років
  Завидівська ЗОШ І-ІІ ступенів Паук Ярослав Васильович спеціаліст  
  Івановецька ЗОШ І-ІІ ступенів Деревляник Світлана Василівна спеціаліст ІІ ктаегорії 8 років
  Ключарківська ЗОШ І-ІІ ступенів Єсик Яніна Вікторівна спеціаліст 1 рік
  Копинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ткаленко Тетяна Іванівна спеціаліст 5 років
  Лецовицька ЗОШ І-ІІ ступенів Кертийс Наталія Володимирівна спеціаліст  
  Медведівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мучичка Світлана Анатоліївна спеціаліст вищої категорії 28 років
  Нижньокоропецька ЗОШ І-ІІ ступенів Котлярчук Надія Іванівна спеціаліст вищої категорії, старший вчитель 22 роки
  Обавська ЗОШ І-ІІ ступенів Лендєл Мирослава Василівна спеціаліст вищої категорії 23 роки
  Пістрялівська ЗОШ І-ІІ ступенів Горват Любов Томашівна спеціалст вищої категорії 16 років
  Ракошинська ЗОШ І-ІІ ступенів Олюшинець Катерина Яношівна спеціаліст ІІ категорії 9 років
  Руськівська ЗОШ І-ІІ ступенів Клованич Аліна Василівна спеціаліст 1 рік
  Форношська ЗОШ І-ІІ ступенів Орос Ерік Гейзович спеціаліст ІІ категорії 7 років
  Червенівська ЗОШ І-ІІ ступенів Токар Вікторія Михайлівна спеціаліст ІІ категорії 10 років
  Чинадіївська ЗОШ І-ІІ ступенів Гарагонич Наталія Вільгельмівна спеціаліст вищої категорії 26 років
  Васько Тетяна Степанівна спеціаліст вищої категорії, старший вчитель 23 роки
  Тюшка Вікторія Василівна спеціаліст ІІ категорії 13 років
  Чомонинська ЗОШ І-ІІ ступенів Бакша Василь Васильович спеціаліст 3 роки